שלטי פנים

 

במקרים רבים השלטים עושים את ההבדל בין חלל פנים מצומצם, צפוף וחנוק לבין מקום מזמין ואטרקטיבי. השימוש בשלטים מלווה אותנו כבר מאות שנים, אולם רק בשנים האחרונות הבינו עסקים כיצד הם יכולים לנצל את החלל שעומד לרשותם לצרכי שיווק ופרסום.

מעבר לכך, ניתן לראות את ההצלחה של שילוט פנים גם בקרב לקוחות פרטיים אשר מעולם לא התנסו בעבודות מן הסוג הזה.יש מספר הבדלים משמעותיים אשר באמצעותם ניתן להבחין בין שילוט חוץ לפנים.

שילוט חוץ עשוי בדרך כלל מחומרי גלם עמידים כגון מתכת, אלומיניום וכדומה. אמנם הרבה שלטי פנים גם הם עשויים חומרים דומים, אולם הדגש בתוך חלל סגור הוא על האסתטיקה והייחודיות. בחלל פנימי אין צורך לדאוג מפני רטיבות, נזילות, חום, או לחות. זהו היתרון של חלל הפנימי, ולכן אפשרויות השילוט בתוכו מגוונות. שנית, שילוט חוץ חייב להיות במקום בולט על מנת להשיג את מטרתו בעוד בתוך חלל סגור יש גמישות גדולה יותר.


שילוט פנים לחברה, לעסק, או אפילו לאנשים פרטיים. בשילוט פנים אין מגבלה כמעט לחומרים שמהם ניתן לבנות את השלט, ניתן לבנות שלטים מזכוכית,שלטים מפלסטיק, שלטים מפרספקס חלבי, שלטים מפרספקס שקוף, שלטים מאלומיניום, שלטים מפח צבוע, שלטים מאלוקובונד, שלטים מעץ, שלטים מזכוכית, מדבקות ויניל וכו'.

 

קטלוג שלטי פנים